sliderimage 0

ŽurnálKto sme

Thomas Krcal manažér KKBits KG

Thomas Krcal | manažér KK-Bits KG

Základné operácie

Neakceptujeme pri našich požiadavkach , ako aj pri požiadavkách zákazníka žiaden kompromis. Počítač má bez okľúk presne to robiť, čo sa očakáva od neho ale nie viac! Kompromisy a tolerancia sú neakceptovateľné voči vlastnému počítačovému systému.

Svet je dostatočne komplikovaný

Sme IT spoločnosť, ktorá sa zameriava na jednoduchosť a funkčnosť. Sme toho názoru, že User/ Administrátor by nemal mať ani jedno tlačidlo či textové pole navyše ,ktoré by v každodennom Interface muselo použiť.

Dlhovekosť

Hoci sa za posledné roky požiadavky väčšiny User / Admins nezmenili sú pravidelné aktualizácie na programe. To nemusí byť. Nezmené požiadavky nevyžadujú nový hardvér alebo softvér.

Open source na správnom mieste

 

Ako desktopové a serverové prostredia, používame bez výnimky rôzne open source produkty. Tieto produkty sú oveľa lacnejšie a pracujú spoľahlivejšie a stabilnejšie ako proprietárny softvér.
Najmä v online priestore, je podľa nášho názoru používanie open source produktovzriedka najúčinnejší spôsob. Open Source online shop, CMS systémy, ako aj podobné témy sú priemerné, málo flexibilné a ich nastavenia sú veľmi drahé.
Naše vlastné systémy ponúkajú všetky výhody flexibility a rýchle nastavenie v rôznych aplikačných oblastiach.

 

BlogMyšlienky, nápady, oznámenia a ďalšie.

UBUNTU 14.4 s L
7. Oktober 2014

UBUNTU 14.4 s LXDE

Na počítači používam už 6 – 7 rokov výhradne operačný systém Ubuntu. Pred pár dňami som sa rozhodol abgrejdovať na Ubuntu 14.4. Dote


Adobe PDF Reade
2. Oktober 2014

Adobe PDF Reader pre Linux končí

Pre toho, kto chce používať Adobe PDF Reader v Linuxe je mnohé v tomto programe príliš nepraktické a nestabilné. Možno aj práve preto spoločnosť Adobe stiahla verziu pr


Blog -KK bity
28. Januar 2014

Blog -KK bity

Pravidelné prevádzkovanie blogu je samozrejme časovo náročné. Určite sa nám nepodarí pravidelne viesť náš blog.


Nová internetov
28. Januar 2014

Nová internetová stránka

Nakoniec sme to urobili. Teraz, asi po 10 rokoch a niekoľkých pokusoch sme vytvorili vlastnú, novú internetovú stránky. Technicky TOP-date a vizuálne veľmi atraktívne.


ARM-procesor
27. Januar 2014

ARM-procesor

Na rozdiel od Intel / AMD x86 procesor- má tento procesor veľmi zvláštne a cenné výhody. Jednou z výhod, ktorú si môžeme všimnúť už na začiatku je, že prvé ARM pro