sliderimage 0

ŽurnálKto sme

Thomas Krcal manažér KKBits KG

Thomas Krcal | manažér KK-Bits KG

Základné operácie

Neakceptujeme pri našich požiadavkach , ako aj pri požiadavkách zákazníka žiaden kompromis. Počítač má bez okľúk presne to robiť, čo sa očakáva od neho ale nie viac! Kompromisy a tolerancia sú neakceptovateľné voči vlastnému počítačovému systému.

Svet je dostatočne komplikovaný

Sme IT spoločnosť, ktorá sa zameriava na jednoduchosť a funkčnosť. Sme toho názoru, že User/ Administrátor by nemal mať ani jedno tlačidlo či textové pole navyše ,ktoré by v každodennom Interface muselo použiť.

Dlhovekosť

Hoci sa za posledné roky požiadavky väčšiny User / Admins nezmenili sú pravidelné aktualizácie na programe. To nemusí byť. Nezmené požiadavky nevyžadujú nový hardvér alebo softvér.

Open source na správnom mieste

 

Ako desktopové a serverové prostredia, používame bez výnimky rôzne open source produkty. Tieto produkty sú oveľa lacnejšie a pracujú spoľahlivejšie a stabilnejšie ako proprietárny softvér.
Najmä v online priestore, je podľa nášho názoru používanie open source produktovzriedka najúčinnejší spôsob. Open Source online shop, CMS systémy, ako aj podobné témy sú priemerné, málo flexibilné a ich nastavenia sú veľmi drahé.
Naše vlastné systémy ponúkajú všetky výhody flexibility a rýchle nastavenie v rôznych aplikačných oblastiach.